Towarzyski Międzynarodowy Mecz Piłkarski: Hutnik Nowa Huta - Reprezentacja Oviedo

Już za tydzień kolejny międzynarodowy mecz Hutnika, tym razem nowohucianie zagrają z nietypowym rywalem, jakim jest Reprezentacja Oviedo.

Hutnicy po raz drugi zmierzą się z zespołem z Hiszpanii. W 2011 r. Hutnik w ramach II edycji "Welcome to Nowa Huta" pokonał CD Universidad de Navarra 3-0, a atmosfera na trybunach była znakomita.

Na mecz nie będzie biletów, ale każdy wchodząc na stadion będzie mógł przekazać darowiznę na Hutnik, otrzymując pamiątkowe zaproszenie.

Na spotkanie wejdą zorganizowane grupy młodzieży szkolnej (na sektor rodzinny) - warunkiem będzie przesłanie przez szkołę listy uczniów i nazwisk opiekunów na adres: info@nh2010.pl (do 6 października br.)

Na spotkaniu pojawi się sporo nowych sponsorów, więc każdemu z nas powinno zależeć, byśmy dobrze wypadli. Dlatego zapraszajcie na to spotkanie znajomych - nie tylko na Facebooku, ale po prostu wyciągnijcie ich z domu! Sami też nie zawiedźcie!