Ostatnie mecze w lidze.

W ten weekend zostaną rozegrane ostatnie mecze w lidze. Powoli kończymy rundę, w której wyniki meczów miały drugorzędne znaczenie. Większość chłopaków poznawała nowe 9 osobowe ustawienie na boisku oraz rozgrywało mecze z zawodnikami ze starszego rocznika. Oby zdobyte doświadczenie zaprocentowało w meczach podczas rundy wiosennej.

Grupa I zagra u siebie z Grebałowianką. Spotkanie rozpocznie się w sobotę (25.10) o 10.00. Zbiórka wszystkich zawodników o 9.15 pod budynkiem klubowym. Pierwsze spotkanie Nasza drużyna przegrała pechowo po dwóch błędach pod Naszą bramką.

Druga grupa zagra na wyjeździe z GrzegórzkiGo. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę (26.10) o godz. 11.00 na boisku przy ul. Śniadeckich. Znajduje się ono w kompleksie budynków szpitala. Warto wybrać się kilka minut wcześniej, aby znaleźć miejsce parkingowe i dotrzeć planowo na zbiórkę przed meczem.